3 funkcje na urlop, kiedy nie zamierzasz pracować

17

O tym, że przedsiębiorca właściwie nigdy nie ma wakacji, przekonał się każdy, kto choć raz prowadził własną firmę. W zachowaniu równowagi pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym pomagają funkcje voip w czasie urlopu. Dzięki nim, klienci nie są pozostawieni sami sobie, w czasie gdy przedsiębiorca odpoczywa od służbowych obowiązków. I wilk syty, i owca cała. Poznaj wszystkie funkcjonalności telefonii VoIP i korzystaj z nich do woli.

Funkcje VoIP na urlop – przegląd dostępnych możliwości

1) Firmowa infolinia 801

Wzbudza zaufanie wśród kontrahentów, a także pozwala zachować kontrolę nad zachowaniem ciągłości komunikacji w czasie urlopu. Firmowa infolinia 801, bo o niej mowa, stanowi idealne rozwiązanie dla właścicieli małych i dużych podmiotów gospodarczych.

1) Opcja „Odtwórz komunikat”

Pozwala na odczytanie ujednoliconego komunikatu wszystkim klientom, dzwoniącym w danym czasie do firmy. Użytkownik ustala treść komunikatu, który jest następnie odczytywany w czasie przerwy urlopowej.

2) Nagraj wiadomość

Funkcja technologii VoIP polega na możliwości nagrania wiadomości głosowej, a następnie na przekazaniu jej na skrzynkę e-mailową. Nowa, odświeżona wersja tradycyjnej poczty głosowej pozwala na archiwizowanie wiadomości tak długo, jak potrzeba. Szczegółowa konfiguracja funkcji pozostawiona jest w gestii użytkownika. Można jej dokonać, logując się do własnego panelu administracyjnego.

3) Usługa „Warunek”

Z myślą o przedsiębiorcach przebywających na urlopie, marka FCN.pl przygotowała usługę, która umożliwia kierowanie połączeniami przychodzącymi. Funkcja ta sprawdza sie szczególnie w przypadku zakładów usługowych, gabinetów dentystycznych czy lekarskich. Możliwość przekierowania połączenia sprawia, że w przypadku pilnych sytuacji, klient nie pozostaje bez odpowiedzi. Użytkownik szybko i sprawnie jest łączony z recepcją czy biurem firmy. Otrzymuje również informację, z kim kontaktować się w sprawach, które nie mogą czekać. Tego typu rozwiązanie pozwala budować prestiż firmy i pozytywne relacje z klientami.

Aktywacji wyżej wymienionych usług można dokonać, wchodząc na stronę internetową fcn.pl. Zapraszamy!

Share.

About Author