Cashback 5% z Alior Sync

46

Jak możesz uzyskać cashback w wysokości 5%, czyli zwrot 5% pieniędzy, które wydałeś na zakupy przez internet? Jest to wręcz banalne – wystarczy np: że zaczniesz płacić kartą AliorSync lub wybierać opcję płacę z AliorSync za swoje zakupy przez internet.

Tutaj ważne jest, żeby odróżnić Alior Bank od Alior Sync. To dwa różne banki, chociaż AliorSync jest częścią Alior Banku.

Ważne jest również to, że konto i karta w AliorSync jest całkowicie darmowa:

Płacisz przez internet – dostajesz zwrot

Wystarczy, że będziesz płacił przez internet kartą (przelewy się do tego nie dodają). Niestety są pewne warunki w regulaminie (paragraf 56 punkt 3 link do niego znajdziesz na http://lepszydochod.pl/sync), które trzeba spełnić, ale Sync wypłaca. Ja dostałem przelew za październik w wysokości 62,73zł (zobacz rysunek poniżej), czyli 5% z moich transakcji kartą w internecie.

Gdzie zapłacisz kartą AliorSync?

Kartą AliorSynca możesz płacić wszędzie tam, gdzie możesz płacić kartą kredytową. Karta Alior Syncu ma swój numer CVV. Możesz dzięki temu łatwo płacić za produkty z zagranicy, a nawet za zakupy w Allegro, wystarczy, że znajdziesz odpowiednią opcję.

katry-bankoweŻeby zyskać zwrot 5% wartości zakupów przez Internet możesz założyć darmowe konto w AliorSync (http://lepszydochod.pl/sync) albo sprawdzić, czy Twój bank nie daje takich możliwości.

Wcześniej korzystałem z specjalnej karty mBanku do płacenia przez internet (dalej z niej korzystam w niektórych sytuacjach) , ale ona nie dawała mi 5% Cashback

Share.

About Author