Domowy system zarabiania – ciąg dalszy

0

Mój domowy system zarabiania kasy właśnie dał mi drugą wypłatę :) ! Chociaż jak pisałem wcześniej traktuję tę formę zarabiania przejściowo to każdy grosz cieszy. Kwota którą zarobiłem jest w pełni zadowalająca w porównaniu z prognozą
W poprzednim wpisie pisałem o dochodach za 7 dni czerwca. Natomiast za lipiec osiągnąłem zysk w wysokości 2200 zł. Może było by więcej ale ma na to wpływ długi weekend majowy. Takie przerwy w pracy nie są korzystne w zdobywaniu pieniążków.
Mój domowy system zarabiania w prawdzie nie przynosi mi majątku ale mam zamiar go troszkę rozbudować. Niestety wiem, że za dwa miesiące branża dla której prowadzę tą usługę będzie miała nieco zadyszki. W związku z tym muszę zająć się dywersyfikacją źródeł mojego dochodu..
Cały czas również staram się o pracę na etacie ale na razie żadna z ofert nie wzbudziła mojego zainteresowania.(byłem tylko na 6 rozmowach).
Już z pierwszego pracodawcy zrezygnowałem po pierwszej rozmowie. Dwóch podobno znalazło bardziej odpowiednich kandydatów. Następne dwie zakończyłem na drugim etapie i mimo zapowiedzi nikt się do mnie nie odezwał więc może są jakieś szanse:). Na jeszcze inna, rekrutujący wyznaczył termin spotkania a ja w tym dniu nie mogłem pojechać na rozmowę. Obiecał że się odezwie i umówimy się na inny dzień ale to chyba tak grzecznościowo bo do dziś nie dzwonił.
Tak więc obecnie mogę funkcjonować dzięki mojemu domowemu systemowi zarabiania kasy.

Książkę „Niesprawiedliwa Przewaga” o której miałem wydać własną opinię już przeczytałem jednak napiszę o niej w przyszłym tygodniu.
Przeczytałem ją po prostu jeden raz a ja zawsze wracam do zagadnień zawartych w publikacjach. Próbuję je szerzej przeanalizować i co wartościowsze zapamiętać oraz wprowadzać w życie.

Z żalem stwierdzam, że mój domowy system zarabiania kasy nie jest w stanie dostarczyć gotówki na poważniejsze inwestycje ale i tak się cieszę, że parę groszy wpada. Teraz intensywnie myślę jak go zmodyfikować na cięższe miesiące . Czy się obronię ? – czas pokaże :)

Share.

About Author