Jak zarobić szybko kasę ? – pierwszy zysk

204

Wreszcie pierwsze profity. Mój domowy system zarabiania kasy to niestety nie wymarzony biznes ale skutecznie gaszę nim pożar. Zarobek nawet lekko przerósł moje prognozy.
Na pytanie jak zarobić szybko kasę sam znalazłem odpowiedź. Oczywiście nie chodzi mi o majątek ale to już wyjaśniłem we wpisie pt. „Jak zarobić szybko kasę ?” i cel został osiągnięty. W sumie zakładałem, że domowy system zarabiania przyniesie mi dochód 1800 zł brutto. Dzisiaj zrobiłem rozliczenie i okazuje się że w ciągu siedmiu dni roboczych zarobiłem 1100 zł brutto.
Zleceniodawca ma mi wypłacić należność w ciągu następnego tygodnia. Oczywiście zdaję sobie sprawę z ulotności i niepewności takiego zarobkowania ale jak już wcześniej pisałem nie jest to moim celem samym w sobie.
Teraz muszę się zastanowić nie jak zarobić szybko kasę ale jak zarobić dużą kasę. Zdaję sobie też sprawę, że czasu mam coraz mniej.
Ponownie sięgnąłem również do książki Bogaty Polak, Biedny Polak i dokonałem kilku zmian w celu pozostawienia większej gotówki w mojej kieszeni, zacząłem częściej zwracać uwagę na sytuacje kiedy ktoś wyciąga ręce po moje pieniążki i pewnie po jakimś czasie da mi to dodatkowy dochód.
Jako, że ostatnio więcej pracowałem nie zdążyłem w całości przeczytać zakupionego e-booka „Niesprawiedliwa Przewaga” ale jak tylko to uczynię opiszę moje spostrzeżenia.
Dzisiaj bardzo się cieszę, że wreszcie będę miał fundusze na wydatki związane chociażby z zakupem książki.
Teraz się zastanawiam jak zarobić szybko kasę na moje pierwsze inwestycje :)

Share.

About Author