JAK ZOSTAĆ MILIONEREM ? – start

39

Wystartowałem w moją podróż prowadzącą mnie prościutko do finansowego sukcesu.
Aby nie popełnić zbyt wielu błędów postanowiłem zacząć od podstaw czyli wiedzy teoretycznej i tu już pojawiły się pierwsze schodki.
Zadałem sobie właśnie to pytanie Jak zostać milionerem ? Z uwagi na to że nie wiem jak się to robi postawiłem następne pytanie:
Co muszę zrobić aby się dowiedzieć i rozpocząć przygodę z finansami ? Doszedłem do wniosku, że poczytam książki na ten temat gdyż Ci co je napisali mają już etap na którym ja się znajduję dawno za sobą.

Gdy więc zerknąłem na publikacje o tej tematyce aż mnie wryło w ziemie od mnogości tytułów dostępnych na rynku.
Zdecydowałem że zacznę od pozycji o której już pisałem w zakładce „Moja Motywacja” czyli od książki z którą się zetknąłem pięć lat temu ale nie wykorzystałem jej potencjału.
Zaczynam więc od „Bogaty ojciec Biedny ojciec” którą właśnie zakupiłem i nie mam zamiaru marnować następnych pięciu lat. Widziałem, że autor wydał również najnowszą pozycję „Niesprawiedliwa przewaga” ale na to jeszcze przyjdzie czas wszystko po kolei.
Zresztą jestem zdecydowany przestudiować różne pozycje o tej tematyce zarówno książki jak i szkolenia z których wrażeniami będę się dzielił właśnie na tym blogu.

A teraz jak zostać milionerem – sprawdzam we wspomnianej pozycji „Bogaty ojciec Biedny ojciec”

Share.

About Author