JAK ZOSTAĆ MILIONEREM ? teoria cz.1

18

Właśnie jestem po lekturze książki „Bogaty ojciec Biedny ojciec”. Czy dowiedziałem się jak zostać milionerem ?
Raczej nie ale za to dowiedziałem się bardzo wiele na temat pieniędzy , jak działa biznes i że najlepszymi pracownikami którzy się nigdy nie męczą są właśnie pieniądze. Jak wcześniej wspominałem 5 lat temu już czytałem tę książką i wówczas również mnie zainteresowała ale nic w życiu nie zmieniłem. Z tego co wiem kolega który mi ją pożyczył również nie odniósł spektakularnego sukcesu. Nie lubię gdybać ale może gdybym ją miał na własność nie popełnił bym tylu błędów.
Niesamowite jest to jak wiele razy odnalazłem siebie i swoją postać w tej publikacji. Teraz wiem jak powinienem postępować i obiecuję solennie że dowiem się Jak zostać milionerem i nim zostanę. Książkę się bardzo łatwo czyta gdyż jest napisana w formie przygody biograficznej.
Dlaczego jeszcze nie wiem jak zostać milionerem – ponieważ autor nie opisuje w książce gotowych recept. „Bogaty ojciec Biedny ojciec”, jest to niezbędna wiedza na start jednak za mało żeby zostać bogatym. Wiele przykładów jest niestety na rynku amerykańskim i to w czasach hossy gdzie każdy mniej lub więcej ale zarabiał. Trzeba by to przenieść na Polskę i liczne przykłady dostosować do litery prawa naszego Państwa i obecnie panującego kryzysu. Jest już książka Kiyosakiego „Niesprawiedliwa przewaga” ale traktuję ją jako bardziej zaawansowaną i odkładam na później. Podsumowując jako pierwsza książka to był super wybór i chyba już innych wprowadzających w te zagadnienia nie potrzebuję, teraz będę szukał konkretów. W prawdzie już jestem tak naładowany, że chciałbym działać jak najszybciej jednak postanowiłem robić jak każą bardziej doświadczeni i nie napalać się tylko zdobyć wiedzę.
Jako że uwielbiam spać z ciekawości kupiłem e-book „Bogać się, kiedy śpisz” i mam go zamiar przestudiować, nie wydaje mi się abym z niego się dowiedział JAK ZOSTAĆ MILIONEREM – chociaż kto wie ? Wrażenia opiszę po przeczytaniu publikacji.

Share.

About Author