Motywacja do założenia własnego biznesu

0

Wiele lat żyłem osiągając swoje mniejsze i większe sukcesy. Przez kilkanaście lat byłem zadowolony z tego co robię zarówno w wymiarze wykonywanej pracy jak i finansów. Może nie były to kokosy ale przyzwoite wynagrodzenie za wykonywaną pracę.

Po przez podjęcie kilku błędnych decyzji i nietrafionych inwestycji od pary lat wiedzie mi się znacznie gorzej. Niestety ostatnio w wyniku pewnych okoliczności firma w której pracowałem popadła w kłopoty i zostałem bezrobotnym, na szczęście nie z minusem a tylko „0” na koncie.

I właśnie dlatego postanowiłem zostać bogatym człowiekiem. Nie chodzi mi tutaj o kwestie duchowe . Po prostu chcę w ciągu 5 lat zarobić MILION, gdyż właśnie od takiej kwoty zaczyna się prawdziwa zabawa i poszerza spektrum możliwości inwestycyjnych.

Kiedyś ok 5 lat temu przeczytałem pożyczoną książkę „Bogaty ojciec – Biedny ojciec”, bardzo mi się podobała ale na tym się skończyło i nie podjąłem żadnych działań aby powiększyć swoje doświadczenie finansowe.

W listopadzie 2012 roku postanowiłem ją zdobyć i zauważyłem, że literatury o podobnej tematyce jest całe mnóstwo na rynku.

Kupiłem więc „Bogaty ojciec – Biedny ojciec” i chcę zacząć od początku przygodę z finansami a ten blog będzie poświęcony właśnie mojej drodze do sukcesu lub….sukcesiku.

Będę się dzielił opiniami na temat książek i szkoleń które poruszają zagadnienia z dziedziny finansów i rozwoju osobistego.

Jako że tematyka ta stała się bardzo popularna coś mi mówi że wśród pozycji wartościowych jest też wiele miernoty.

Postanowiłem postępować zgodnie z zaleceniami autorów i zobaczymy czy nauczę się zarabiać pieniądze i zdobędę moją planowaną kwotę.

Dlaczego Blog ? Chcę aby ktoś mnie kontrolował i nie ważne czy jedna czy 100 osób najważniejsza jest świadomość zewnętrznej kontroli.

Dlaczego nie rodzina, znajomi ? – boję się sabotowania moich działań za nim jeszcze je podejmę :)

W takim razie – SPRAWDZAM !!

dowolne.

Share.

About Author