Ważne lub poufne? Odwiedź notariusza!

0

Potrzebujesz osoby, której reputacja nie budzi jakichkolwiek zastrzeżeń? Kogoś, komu z pełnym zaufaniem można powierzyć pieniądze, papiery wartościowe lub ważne dokumenty? Zawsze prędzej czy później przychodzi  taki moment, w którym taka osoba jest po prostu niezbędna. I taką właśnie osobą jest notariusz. Jeśli mieszkasz na Śląsku, warto polecić Kancelarię Notarialną prowadzoną przez Zuzannę Wojtaszek – Bałazińską oraz Kingę Bednar. A dlaczego?

Kancelaria godna zaufania

Powód jest prosty – cechuje ją pełen profesjonalizm, szybkość działania oraz rzetelność. Wykonywane przez każdą z notariuszek czynności mają charakter dokumentu urzędowego. Zakres ich działań obejmuje: sporządzanie aktów notarialnych oraz poświadczania dziedzictwa, sporządzanie protestów weksli i czeków, spisywanie protokołów, przyjmowanie na przechowanie dokumentów, danych na nośnikach i papierów wartościowych, a także doręczanie oświadczeń. Wszystkie wymienione czynności dokonywane są w biurze kancelarii w Katowicach, a w szczególnych okolicznościach może mieć to miejsce również i poza nim, np. w Chorzowie, Mysłowicach czy Rudzie Śląskiej – co wymaga jednak wcześniejszego uzgodnienia.

Pobierane przez kancelarię opłaty regulowane są wg taryfy notarialnej, w zgodzie z rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 czerwca 2004 roku. Należy pamiętać przy tym, że koszty za takie czynności jak np. wpis do księgi wieczystej czy opłaty sądowe są regulowane przez stronę, a więc klienta. Ustalenie wszystkich kosztów w danej sprawie dokonywane jest przed rozpoczęciem czynności, dlatego każdy klient kancelarii wie, na jakie wydatki się przyszykować.

Dlaczego warto?

Kancelaria notarialna prowadzona przez notariuszy Zuzannę Wojtaszek Bałazińską i Kingę Bednarz cieszy się doskonałą opinią wśród klientów, a oprócz wymienionych wcześniej rzetelności i profesjonalizmu należy dodać jeszcze jedną istotną cechę – dyskrecję. Odwiedzając biuro kancelarii można liczyć na całkowitą poufność załatwianych spraw – obojętnie, czy będzie to zasięgnięcie porady prawnej, czy też podjęcie czynności. Niezależnie od sprawy do załatwienia,  każdy klient traktowany jest tutaj tak samo profesjonalnie. Jeżeli podczas czynności zachodzi potrzeba przetłumaczenia dokumentów z języka obcego na polski lub odwrotnie, nie będzie to problemem, gdyż kancelaria współpracuje z tłumaczami przysięgłymi różnych języków.

Szybko, rzetelnie i z pełną dyskrecją – tak właśnie można scharakteryzować kancelarię Zuzanny Wojtaszek – Bałazińskiej oraz Kingi Bednar. Dlatego jeżeli masz w Katowicach jakiekolwiek sprawy prawne do załatwienia, powierz je wysokiej klasy specjalistkom i śpij spokojnie – pozostaną one w dobrych rękach!

Share.

About Author